Menu Zamknij

Agencja celna WER Zabrze. E-commerce 2021 – Agencja Celna J&J

1 lipca 2021 w życie w życie weszły nowe regulacje dotyczące procedur i opłat celno-podatkowych. Od tego momentu przestał obowiązywać dotychczasowy próg podatkowy 22 euro, poniżej którego obowiązywało zwolnienie z podatku VAT od produktów zakupionych za pośrednictwem pozaunijnych platform e-Commerce. Cel takich zmian? Wyrównanie szans unijnych i pozaunijnych sprzedawców, a także uszczelnienie podatku, który w wielu przypadkach przeciekał lokalnym urzędom skarbowym przez palce.

Przetasowania i zmiany w zasadach nie sprawiają jednak, że zwalniamy. Nadal kontynuujemy pracę nad odprawami przesyłek pocztowych i ze zdwojoną siłą przeprowadzamy wszelkie procedury pocztowe. Biuro naszej agencji celnej WER Zabrze to gwarancja nie tylko dobrze wykonanej pracy, ale także i szybkiej realizacji zobowiązań.

Agencja Celna J&J to najszybsze odprawy celne na rynku

Z doświadczenia wiemy, jak czasochłonne bywają procedury i kontakt z Pocztą Polską. Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom nie tylko indywidualne przyjrzenie się ich sytuacji i ekspertyzę. Z naszą pomocą możecie mieć pewność, że Wasze przesyłki nie utkną w kolejce dokumentów. To z kolei bardzo często zdarza się w dużych państwowych machinach. Zdajemy sobie doskonale sprawę, jak ważne dla przedsiębiorców dużych i małych jest sprawne realizowanie zamówień. Dlatego wiemy też, że towary nie mogą czekać na magazynach Poczty Polskiej zbyt długo. Już nasza w tym głowa, żeby odpowiednie dokumenty zostały w Państwa imieniu złożone jak najszybciej.

Odprawa celno-podatkowa towarów w Agencji Celnej J&J

Naszym klientom i współpracownikom oferujemy sprawne przebrnięcie przez wszystkie procedury i płatności, a dodatkowo indywidualnie rozpatrzymy wszystkie niuanse konkretnych przypadków. To właśnie takie podejście, które skupia się na wygodzie klienta, a nie instytucji, sprawia, że posiadamy bazę setek zadowolonych partnerów i współpracowników. Agencja Celna J&J posiada placówkę w budynku WER Zabrze, dzięki czemu jesteśmy najszybsi na rynku. Nasze zgłoszenia celne wyprzedzają te składane przez Pocztę Polską i nie rozdrabniają zleceń na mniejsze części. Podchodzimy do sprawy poważnie i wiemy, jak ważne dla importerów i eksporterów są ramy czasowe. Tym bardziej więc nie naginamy ich i świadczymy skuteczne i niemal ekspresowe usługi.

Jedno pełnomocnictwo celne – wiele lat wspólnej pracy. Agencja Celna WER Zabrze

Wyznajemy zasadę, że nie warto jest szatkować współpracę na drobne części. Zostając naszymi partnerami, raz na zawsze zmniejszacie ilość papierkowej roboty i dokumentacji potrzebnej agencji celnej. Reguła jest bardzo prosta – upoważniacie nas do reprezentowania Waszego interesu przed Urzędem Celnym. My tymczasem jesteśmy na miejscu w WER Zabrze i dopilnujemy, żebyście poznali wszelkie kruczki związane z rozliczeniami i odprawą (w tym także rozliczaniem VAT-u 0%).

Agencja Celna J&J to najlepszy stosunek jakości do ceny

To dlatego, że działamy na zasadzie partnerstwa. My pomagamy Wam, żebyście Wy pomogli nam. Transakcja jest o tyle sprawiedliwa, że pomożemy nie tylko w przygotowaniu dokumentacji celno-skarbowej i określimy należności celno-skarbowe. Zajmiemy się też korespondencją z oficjalnymi organami państwowymi, w tym z Urzędem Celnym. Decydując się na nasze usługi zyskujecie kilka rzeczy, które znacznie wykraczają poza podejście innych. Pośrednictwo celne to tylko podstawa, którą wzbogacamy indywidualnym podejściem do klienta i popartą dekadami doświadczenia ekspertyzą. Zaufajcie nam, przeżyłyśmy już tyle zmian w przepisach (włącznie z wejściem do Unii Europejskiej), że już nic nas nie zdziwi. Zatem jeśli więc szukacie kogoś kompetentnego, kto jest na bieżąco i kto potrafi więcej niż wypisywanie tabel z instrukcją, trafiliście w najlepsze możliwe miejsce.

Tym samym zapraszamy do kontaktu, czy to mailowo, czy telefonicznie, lub za pośrednictwem naszego formularza. U nas każdy może liczyć na wstępny wywiad z ekspertem i zaplanowanie strategii działań. W czym więc możemy pomóc?

Wpadnijcie też na nasze media społecznościowe, gdzie stale informujemy o nowinkach i również jesteśmy dostępni na czacie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *