Menu Zamknij

Kontakt – Agencja Celna J&J

Kontakt- Agencja Celna J&J

Kontakt – Agencja Celna J&J – Inaczej nie będziemy Państwu w stanie pomóc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w nawet najdrobniejszych sprawach i obiecujemy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Czy to w mailu, czy telefonicznie, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Staniemy na głowach, żebyście Wy nie musieli.

Chętnie odpowiemy na każdy zestaw pytań dotyczących odpraw celnych, czy też dokumentacji potrzebnych w kontaktach z Urzędem Celnym. Zapewniamy sprawną obsługę nawet najtrudniejszych zleceń i ekspertyzę popartą dekadami doświadczenia.

Poniżej udostępniamy przeróżne formy kontaktu z naszym biurem. Znajdą Państwo wskazówki dojazdu, numery telefonów, adresy mailowe, a także formularz kontaktowy. Chętni mogą także odezwać się do nas za pośrednictwem Facebooka.

Agencję Celną J&J odwiedzisz

Koniecznie do nas zadzwoń

lub skontaktuj się mailowo

Możesz skorzystać też z formularza kontaktowego

Poniżej znajdziecie Państwo formularz kontaktowy, z którego wiadomości spływają bezpośrednio na skrzynkę elektroniczną Agencji Celnej J&J w Zabrzu.


    Znajdź Agencję Celną J&J w mediach społecznościowych.

    Naszą agencję wyśledzić można również na Facebooku, na którego serdecznie zapraszamy. Pojawiają się tam krótkie aktualności ze świata pocztowego, które znajdziecie również w zakładce BLOG.