Menu Zamknij

Import w Agencji Celnej J&J

agencja celna j&j świadczy usługi importowe w całej Polsce.

Nasza Agencja Celna pomoże Ci przeprowadzić procedury wwozu towarów na teren Unii Europejskiej. Opracujemy dokumentację importu, której potrzebujesz, żeby móc jak najprędzej odebrać swoje zakupione dobra.

Pamiętaj, że żeby dokonać takiego przywozu towarów, potrzebny Ci będzie numer EORI. Więcej na jego temat dowiesz się na naszej dedykowanej zakładce: EORI. Ogromną popularnością cieszy się import z Chin czy Korei Południowej, który stale i nieprzerwanie zyskuje na znaczeniu. Aby móc jednak bezpiecznie przeprowadzić wszelkie procedury, konieczny będzie wspomniany już numer. Na szczęście, jeśli nie dysponujesz nim jeszcze, to wyrobienie EORI w naszej agencji nie będzie żadnym kłopotem.

agencja celna j&j, importy

Jak Agencja Celna może Cię wspomóc przy importach?

Gdybyśmy żyli kilka wieków wstecz, to nasza agencja pomagałaby Ci dogadać się z zarządcą portu. Twoje pudła herbaty z Cejlonu umieszczone pod pokładem przybiły właśnie do liverpoolskiego portu i musisz dopełnić formalności. Dzięki nam uiścilibyście odpowiednie opłaty i moglibyście cieszyć się świeżą dostawą do swojego kramiku.

Dziś funkcjonujemy bardzo podobnie – pomagamy firmom i osobom prywatnym w sposób legalny i poprawny odebrać swoje zamorskie towary. Świat się skurczył i zdigitalizował – teraz zamiast przekrzykiwać się w gwarnym porcie, możemy wszystko wykonać sprawnie i bez kłopotów w formie zdalnej.

Naszą specjalnością są pocztowe przesyłki schodzące do Polski z każdego zakątka naszej planety. Dosłownie, działając z naszą pomocą i korzystając z Poczty Polskiej, będziecie w stanie sprowadzić swoje przesyłki z każdego kraju świata.

Dodatkowo swoim zasięgiem obejmujemy całą Polskę i wspomożemy Was nie tylko na Śląsku i w Małopolsce. Mowa o Oddziałach Celnych Pocztowych w Zabrzu, Pruszczu Gdańskim, Warszawie i Przemyślu.

agencja celna j&j, importy

Dlaczego oferujemy najlepszą pomoc przy importach?

Na co dzień stacjonujemy w placówce WER Zabrze, która jest docelowym adresem dla przesyłek dla całej południowej Polski. Urząd Celny, który znajduje się na miejscu będzie w takim razie zajmował się Waszą dokumentacją dotyczącą paczek, które tu trafią. Naszą lokalizację można porównać właśnie do tej portowej – jesteśmy na miejscu.

Zakupy ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Izraela, Japonii, Kanady, Argentyny – całego świata. Zapraszamy do nas wszystkich konsumentów skurczonego świata e-commerce.

Co muszę zrobić po dokonaniu importu?

Po zakończonych procedurach celnych otrzymasz komunikat ZC299. Pomoże Ci to w późniejszych rozliczeniach importów i w poprawnym odprowadzeniu podatków z ich tytułu. Wsparcie należy Ci się jednakowo, gdy dokonujesz importu na własne potrzeby, a także gdy robisz to w ramach działalności gospodarczej.

Skontaktuj się z nami

Jeśli tylko znasz numer nadawczy przesyłki, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą Agencją. Przeprowadzimy Cię przez wszelkie konieczne procedury! Twoje przesyłki z Amazona, Ebay’a i Aliexpress zostaną odprawione i dzięki nam uporasz się z wszelkimi dokumentami.

Możemy zorganizować też rewizję celną w celu sprawdzenia zawartości przesyłki, a także danych nadawcy. Żadnym kłopotem nie będzie też wyjęcie dokumentów towarzyszących importowanej przesyłce. Zadzwoń lub napisz do nas, a z pewnością Ci pomożemy.

Więcej informacji o sposobach dotarcia do nas znajdziesz w zakładce KONTAKT lub na naszym Facebooku.