Menu Zamknij

Eksport w Agencji Celnej J&J

Eksport – dokonywać możemy go z różnych powodów i do różnych miejsc. Najpopularniejszy zdecydowanie jest ten związany ze sprzedażą towarów, które kupił zagraniczny kontrahent. Jak zatem dokonać eksportu z Agencją Celną J&J?

Rola Agencji Celnej J&J – eksport

Na ten moment poprzez eksport rozumiemy wywóz towaru poza teren państw członkowskich Unii Europejskiej. Po Brexicie, który miał miejsce 01.01.2021 roku, grono to uszczupliło się o Zjednoczone Królestwo, skoro opuściło ono szeregi UE.

Jako doświadczone agentki celne pamiętamy jeszcze preunijne czasy i eksporty, jakich dokonywano wtedy. Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem i przeprowadzimy Państwo przez wszystkie procedury eksportowe.

Eksport po Brexicie – co zrobić?

Zdajemy sobie sprawę, że zmiany wywołane wyjściem Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej mogą przysporzyć bólu głowy wielu przedsiębiorcom i osobom prywatnym, którzy współpracują z Wyspami.

Choć nowe przepisy wciąż są wdrażane, to z wielką chęcią zajmiemy się Państwa sprawami i przeprowadzimy krok po kroku po świecie procedur eksportu towaru.

Jak wygląda współpraca za nami?

Naszą specjalnością są przesyłki pocztowe, które docierają do niemal każdego zakątka globu. Dlatego niestraszne są nam paczki do Tajwanu, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, RPA, czy terytoriów specjalnych. Z naszą pomocą Poczta Polska dowiezie Wasze paczki wszędzie – można więc powiedzieć, że operujemy globalnie.

Służymy radą przy kalkulacjach kosztów eksportu, a także doradzamy, jakie ograniczenia mogą pokrzyżować Państwa plany zanim będzie za późno. Nasza agencja celna podejmuje się również zgłoszeń retrospektywnych

Dodatkowo pomożemy Wam przygotować się do wszelkich rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Otrzymany z systemu ECS komunikat IE599 pozwoli Ci na rozliczenie 0% VAT z tytułu eksportu.

Opcji jest wiele – kurier, EMS, przesyłki priorytetowe i ekonomiczne, Global Ekspres, czy najzwyklejsze listy. Obiecujemy, że zajmiemy się wszystkimi. Dzięki nowoczesności pomożemy klientom z całej Polski. Współpracujemy z Urzędami Celnymi Pocztowymi w Zabrzu, Warszawie, Pruszczu Gdańskim, Przemyślu i Szczecinie.

Nasze biuro znajduje się w Zabrzu tuż przy zabrzańskim Urzędzie Celnym Pocztowym. Żeby sprawdzić, jak się do nas dostać, lub skontaktować z naszym biurem, zapraszamy do przejścia do zakładki KONTAKT lub na nasz facebookowy profil.