Menu Zamknij

Odprawa celna przesyłek powracających

W związku z wieloma zapytaniami, jakie się ostatnio pojawiają, informujemy, że odprawie celnej z wykorzystaniem systemu AIS podlegają również towary, które wracają do Waszych sklepów i firm w ramach zwrotów.

Tym samym również w przypadku takich przesyłek konieczne jest dopełnienie wszelkich formalności. Żeby zrobić odprawę celną z wykorzystaniem systemu AIS we własnym zakresie, zapraszamy do kontaktu. 

Towar jest “powracającym” 

Przesyłka paczek powracających z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego AIS

Dokładnie to kryterium sprawia, że Poczta Polska nie jest w stanie objąć przesyłki uproszczoną procedurą, a więc konieczne będzie skorzystanie z usług agencji celnej, a konkretniej dokonanie odprawy z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego AIS. Po zakończeniu procedur, Krajowa Administracja Skarbowa powiadomi Pocztę Polską o tym fakcie, a przesyłka zostanie dostarczona na odpowiedni adres. Jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć ten proces bez kolejek i infolinii.

Towar powracający jest składowany w placówkach WER. Przypominamy, że nasza Agencja Celna mieści się w jednej z nich, oferując najszybszą pomoc i bezpośredni kontakt.

Odprawa towaru powracającego – ceny

Rozumiemy, że zwroty towaru są dla Państwa biznesów odpowiednio wysokim kosztem, dlatego oferujemy swoją pomoc z odprawą celną po preferencyjnych stawkach dobranych do konkretnej sytyuacji. 

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *